Programmering

Maandag

00:00 – 04:00 Non Stop
04:00 – 07:00 Maikel de Graaf
07:00 – 10:00 Eugene van de Schuur
10:00 – 12:00 Robin Bussink
12:00 – 13:00 Guilty Pleasure Lunch
13:00 – 15:00 Wijbrand van der Sande
15:00 – 17:00 Jorre Vink
17:00 – 19:00 Joshua Eusman
19:00 – 21:00 Kijk op de Samenleving
21:00 – 23:00 Avonduren: Ron de Bruin
23:00 – 00:00 In de Late Uurtjes | Gerard de Meij

Dinsdag

00:00 – 04:00 Non Stop
04:00 – 07:00 Maikel de Graaf
07:00 – 10:00 Eugene van de Schuur
10:00 – 12:00 Robin Bussink
12:00 – 13:00 Guilty Pleasure Lunch
13:00 – 15:00 Wijbrand van der Sande
15:00 – 17:00 Jorre Vink
17:00 – 19:00 Joshua Eusman
19:00 – 21:00 Stefan van der Veer
21:00 – 23:00 Avonduren Jan van Gelderen
23:00 – 00:00 In de Late Uurtjes | Gerard de Meij

Woensdag

00:00 – 04:00 Non Stop
04:00 – 07:00 Maikel de Graaf
07:00 – 10:00 Eugene van de Schuur
10:00 – 12:00 Robin Bussink
12:00 – 13:00 Guilty Pleasure Lunch
13:00 – 15:00 Wijbrand van der Sande
15:00 – 17:00 Jorre Vink
17:00 – 19:00 Joshua Eusman
19:00 – 21:00 Stefan van der Veer
21:00 – 23:00 Avonduren: Eugene van de Schuur
23:00 – 00:00 In de Late Uurtjes | Gerard de Meij

Donderdag

00:00 – 04:00Non Stop

04:00 – 07:00 Maikel de Graaf
07:00 – 10:00 Eugene van de Schuur
10:00 – 12:00 Robin Bussink
12:00 – 13:00 Guilty Pleasure Lunch
13:00 – 15:00 Wijbrand van der Sande
15:00 – 17:00 Jorre Vink
17:00 – 19:00 Joshua Eusman
19:00 – 21:00 Stefan van der Veer
21:00 – 23:00 Avonduren: Ron de Bruin
23:00 – 00:00 In de Late Uurtjes | Gerard de Meij

Vrijdag

00:00 – 04:00Non Stop

04:00 – 07:00 Maikel de Graaf
07:00 – 10:00 Eugene van de Schuur
10:00 – 12:00 Robin Bussink
12:00 – 13:00 Guilty Pleasure Lunch
13:00 – 16:00 Favoriete 40 met Koen de Jonge
16:00 – 18:00 Joshua’s Vrijdagmiddagborrel
18:00 – 19:00 Weekend Warming Up met Jorre Vink
19:00 – 21:00 Vink Leuk | Jorre Vink
21:00 – 23:00 Graafwerkzaamheden | John de Graaf
23:00 – 00:00 100ALLTIMERSMIX! | DJ Jowie

Zaterdag

00:00 – 03:00 Favoriete 40 Non Stop
03:00 – 08:00 Non Stop
08:00 – 10:00 Hitarchief
10:00 – 12:00 Klaarwakker! | Adrie IJzermans
12:00 – 14:00 Kaptein in ’t Weekend | Marco Kaptein
14:00 – 16:00 WeekendEditie | Maikel de Graaf
16:00 – 19:00 Beat it | Koen de Jonge
19:00 – 21:00 Dance2solace | Pieter Troost
21:00 – 22:00 Era´s Showcase
22:00 – 00:00 RnBeats Non Stop

Zondag

00:00 – 01:00 Jowie’s Powermix
01:00 – 03:00 Favoriete 40
03:00 – 08:00 Non Stop
08:00 – 10:00 Herhaling Kijk op de Samenleving
10:00 – 12:00 Loat Hans Moar Schuuve (2x per 4 weken)
Vitaal voor 50-plus (1x per 4 weken)
Jam Sessions (1x per 4 weken)
12:00 – 14:00 Holland Hitland | Danny van der Kracht
14:00 – 17:00 Favoriet FM Sport
17:00 – 18:00 Zaken Op Zondag (1x per maand)
Jetzt Geht’s Los! | Wijbrand van der Sande
18:00 – 19:00 RockZone | Rob de Jonge
19:00 – 20:00 Prog Non Stop
Met de beste nummers uit de prog geschiedenis
Samenstelling Theo Elfring
20:00 – 22:00 Dollhouse
Martijn Lohschelder & Carl Sanders
22:00 – 23:00 Sunday Soul | Gerard de Meij
23:00 – 00:00 Non Stop